Anasayfa
 
rentalcars.com Araba Kiralama Anasayfası Araba Kiralama Yardım Araba Kiralama Brokerı rentalcars.com Hakkında Araba Kiralam için Bize Ulaşın Araba Kiralama Ortaklık Programı

Araba Kiralama Atatürk Havalimanı

airport-departures.jpgTraveljigsaw Araba Kiralama, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış hatlarında uluslar arası  oto kiralama firmaları Avis, Europcar, Alamo ile Assist Car’ın  son model araçlarını indirimli fiyatlarla haftanın 7 günü 24 saat kiralama imkanı sunmaktadır.

Traveljigsw Araba Kiralama ile son dakika müsaitliliği, son model araçlar ve uluslararsı standartlarda araç kiralama garantisi. İstanbul Havalimanı'nda araba kiralama yaparken sadece 2 yıllık ehliyet ve sürücü adına kredi kartı gerekmektedir. Firma firma araç aramanıza gerek yok, uygun fiyat, son model araç en iyi hizmet garantisiyle arabanızı web ya da telefonla 5 dakika içinde kiralayabilirsiniz.

Traveljigsaw Araba Kiralama

• Sınırsız kilometre
• Yerel vergiler
• Hasar Sorumluluk Sigortası (CDW)
• Araç Hırsızlık Sigortası (TP)
• Havalimanı/Şehir Merkezi Hizmet Bedeli - uygulanabilir olduğunda
• Ekstra sürücü


İstanbul Atatürk Havalimanı Ulaşım

UK/glasgow-tube.jpgİstanbula'a tüm Dünya'dan ve de Türkiye'den gelen trafiğin büyük bölümü iki büyük havalimanı aracılığıyla yapılmaktadır. Yeşilköy'de yer alan İstanbul Atatürk Havalimanı, şehir merkezineden 20 km batı yönünde olup İstanbul'a ana ulaşım yeridir.Havalimanına ulaşım havaşın sağladığı servislerle (10 YTL), taksi (yaklaşık 30YTL), bus (IETT, 2.5 YTL) ve metro (2.8YTL) ile sağlanmaktadır.


Atatürk Havalimanı Konaklama

hotel_beds.jpgAtatürk Havalimanı dış hatlar terminaline 2004 yılında 85 odalı günlük otel (Day Room Hotel / Airport Hotel) ) servisi verilmeye başlanmıştır. Rezervasyon için +90 212 465 40 30 no’lu telefonu arayabiliriniz. Ayrıca, havalimanına en yakın oteller Radisson Sas Conference, Polat Renaissance Istanbul Hotel, Crowne Plaza Hotel Istanbul, Çinar Hotel

Araba Kiralama Atatürk Havalimanı

Anasayfa
Copyright © 2014 rentalcars.com,Traveljigsaw Ltd’nin Tescilli markasidir. Tüm hakları saklıdır.