Anasayfa
 
rentalcars.com Araba Kiralama Anasayfası Araba Kiralama Yardım Araba Kiralama Brokerı rentalcars.com Hakkında Araba Kiralam için Bize Ulaşın Araba Kiralama Ortaklık Programı

Araba Kiralama İngiltere

Araba Kiralama İngiltere

Traveljigsaw Araba Kiralama  ile internetten üzerinden İngiltere’de 500’den fazla bölgede indirimli araba kirama yapabilirsiniz. İngiltere merkezli Traveljigsaw  Araba Kiralama, uluslararsı araba kiralama firmaları Avis, Alamo, Budget, Thrifty, Europecar ve  Sixt’in son model araçlarını bu firmaların fiyatlarından daha uygun olarak kiralama olanağı sunmaktadır. Birden çok firma ile çalışmamızdan dolayı araba modellerimiz ve fiyatları sürekli değişerek çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca bu sistem ile  son model araçlar, araç çeşitliliği, araç müsaitliliği ve de son dakika araba kiralama olanağı mümkün olmaktadır.

Araba Kiralama Ödeme Bilgileri

Şirketimiz araç kiralama yaparken ödemeyi kredi kartı ile kabul etmektedir. Traveljigsaw  Araba Kiralama web sayfası VeriSign güvenlik sertifikasına sahiptir ve bu güvenlik sistemi sayesinde kredi kartı ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ödemesi kredi kartınızla yapıldıktan sonra e-postanıza makbuzunuz gönderilecek ve bu makbuzla birlikte ehliyetiniz ve sürücünün adına olan kredi kartı (sürücü kredi kartına sahip olmalı çünkü araba teslim alınırken kusurlu bir kaza yapabilme olasılığına karşı beli bir miktar para kredi kartından bloke edilir ve bu bloke araba hasarsız getirildiğinde kaldırılır) ile arabanızı istediğiniz bölgede teslim alabileceksiniz. Aracın tüm bedeli rezervasyon sırasında tahsil edilerek kiralamak istediğiniz araç sizin için ayrılmaktadır (araç teslimine 48 saat kalaya kadar ödenen rezervasyonların iptali yapılmaktadır). Kiralamanız sırasında eğer ek hizmet satın almak isterseniz, bu himetler için ödeme araç teslimatı sırasında yerel firma tarafından tahsil edilmektedir.

İngiltere'de araba kiralama yapmak için gerekli olanlanlar?

Ehliyet, Pasaport, Sürücü adına Kredi Kartı ve Traveljigsaw Araba Kiralama Makbuzu

UK/tower-bridge-banner.jpg

Soru&Cevap

Ülke
İngiltere
Başken
Londra
Nüfüs
60.975.000
Yüzölçüm
244.820 km2
Plaka Kodu
UK
Telefon Kodu
00 44

İngiltere'nin Haritası

İngiltere İçin Hava Durumu

 
 
max
min
Provided by BBC Weather
Anasayfa
Copyright © 2014 rentalcars.com,Traveljigsaw Ltd’nin Tescilli markasidir. Tüm hakları saklıdır.