Anasayfa
 
rentalcars.com Araba Kiralama Anasayfası Araba Kiralama Yardım Araba Kiralama Brokerı rentalcars.com Hakkında Araba Kiralam için Bize Ulaşın Araba Kiralama Ortaklık Programı

Araba Kiralama New York

yellow_city_clio.jpgTraveljigsaw Araba Kiralama ile  New York’da indirimli araba kiralama. New York araba kiralama  şimdi daha kolay ve zahmetsiz. New York’ta herşey dahil araç kiralama yapma için tek bir yere bakarak, istediğiniz aracı uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Herşey dahil fiyatlarla ekonomi gruptan lükse, her gruptan son model aracı  New York’ta Albany, Buffalo, Elmira, Islip, Ithaca, JFK Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Manhattan, Rochester, Syracuse ve Westchester’de Traveljigsaw Araba Kiralama ayrıcaığı ile kiralayabilirsiniz.

New York  Araba Kiralama Rezervasyonu:

New York’ta araba kiralama yapmak istiyorsanız istediğiniz bölgeyi ve araba kiralama yapmak istediğiniz tarihleri sağ taraftali yazıp, seçinizi tıklayınız. Böylece bölgedeki müsait araçları listeleyeceksiniz. Listeden istediğiniz aracı seçip ödemeyi tamamlayınız. Araba kiralama yaparken herhangi bir eksta isteğiniz varsa işaratleyiniz. Bu ekstralarla ilgili bilgi Traveljigsaw Araba Kiralama tarafında en kısa sürede size iletilecektir.

New York'ta Araba Kiralama Dahil Olanlar:

* Sınırsız Kilometre
* KDV
* Sigortalar (CDW, LDW, Theft Protection, Supplementary Liability Insurance, Uninsured Motorist Protection).
* Yerel Vergiler  (Premium Location Fee, Sales & State Taxes, Customer Facility Charge & Homeland Security Fee)

İptal ücreti
YOK - Değiştirme ücreti YOK

New York'da araba kiralama için sadece ehliyet, pasaport  ve sürücü adına kredi kartı ve Traveljigsaw araba kiralama makbuzu yeterli.

Araba Kiralama New York

New York'un Haritası

New Yok İçin Hava Durumu

 
 
max
min
Provided by BBC Weather

New York Hakında Bilgi

US night lifeDünya’nın en büyük ve en ünlü şehirlerinden bir olan New York yılın her döneminde turist akınına uğramaktadır. Şehirdeki belli başlı önemli merkezler Empire State Building, Times Square, Brooklyn Köprüsü, Broadway ve Central Park’tır.  Ayrıca, Manhattan’da yer alan ve finans dünyasinin merkezi olan Wall Street ile Özgürlük Heykeli (Statue of Liberty) New York’la özdeşleşen simgeleridir.

New York'ta Ulaşım

Diğer tüm alanlarda olduğu gibi ulaşımda da New York, Dünya genelinde en önde gelen şehirlerden birisidir. Şehir, Queens, Bronx, Brooklyn, Manhattan ve Staten Island olamak üzere beş büyük bölgeden oluşmaktadır ve bu bölgeler arası ılaşım tren, otobüs, metro, taksi ile sağlanmaktadır.

Otobüs: New York’ta 200 ayrı hata otobüs seferleri bulunmaktadır vardır. Bilet ücretleri her mesafe için 2 dolardır.  7 dolara günlük ve 24 dolara haftalık sınırsız yolculuk etme imkanı bulunmaktadır.

Metro: Dünya’nın en gelişmiş metro ağlarından birine sahip olan New York'ta, metro ile seyahat etmek en ideal seçeneklerden biridir. Normal saatte 10-15 dakkikada, yoğun saatlerde 2-6 dakikada ve de  gece 30 dakikada hareket eden Metro 24 saat çalışır. Metro  ücretleri otobüslerinki ile aynıdır.

Taksi: Taksilerin adeta simege olarak kulanıldğı New York’ta, Taksi ile seyahat etmek pahalıdır. Taksimetreler başlıangış olarak 2 $’dan açılır. 20.00-06.00 arasında normal taksimetre ücretine ek olarak 50 cent ekstra eklenir. Bazı yollar için uygulanan paralı geçiş ücretleri de müşteri ödemek zorundadır.

taxi-yellow.jpgOto Kiralama: New York'ta araba kiralamak diğer büyük şehirlerle kiyaslandığında çok ucuzdur. New York'ta oto kiralama yapmak için sigortalar ve yaş konularına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Araç kiralama için Türkiye’deki uluslararası otomobil kiralama şirketlerini kullanabilirsiniz. Böylece dil problemi olmadan her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Soru&Cevap

Şehir
New York
Nüfüs
19.490.297
Yüzölçüm
141.205 km²
Telefon Kodu
(+1)212 / 917 / 718 / 646 / 347
Plaka Kodu
ABC-1234
Anasayfa
Copyright © 2014 rentalcars.com,Traveljigsaw Ltd’nin Tescilli markasidir. Tüm hakları saklıdır.